React Developer (22534)

Praha
11/2020
Contract client
100%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Jste React vývojář s dobrou znalostí JavaScriptu? Pak hledám právě vás na kontrakt k našemmu klientovi, expertnímu dodavateli softwaru zejména v USA a Evropě. V projektu spojeném s bookingem jachet budete zodpovědní za kompletní předělání FE na portálu, je tedy potřebná míra zodpovědnosti a seniority. Můžete se těšit na motivující finanční ohodnocení dle vašich schopností, skvělý tým a v neposlední řadě dobrou rovnováhu mezi osobním a profesním životem díky možnosti home office.

Náplň práce
- vyvinout (od začátku) veřejný portál pro booking jachet (napsaný jako SPA, SSR, využití hotové knihovny komponent) a rozvíjet administrační rozhraní obchodníků pro platební aplikaci
- v projektu spojeném s bookingem jachet budete zodpovědní za kompletní předělání FE na portálu
- vytvoření platebního portálu pro českou a slovenskou republiku s postupným rozšířením do celé Evropy

Požadavky
- JavaScript
- HTML
- REST
- React JS

Výhody
- Angular
- Vue.js

Benefity
- možnost HO dle dohody
- motivující plat dle vašich zkušeností a znalostí