Project Manager (22541)

Praha, Brno, Bratislava
3/2021 (12m+)
Contract via CP
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Na prestižní projekt pro našeho klienta v pojistném sektoru hledám nového člena týmu. Na kontrakt přes CoolPeople se stanete projektovým manažerem nového fúzního Point of Sale (POS) systému, který bude používat komponenty z obou stávajících POS systémů. Existuje však celá řada nových požadavků, které budou muset být implementovány. Projekt bude organizován v několika pracovních skupinách včetně důležité role businessu při formulování požadavků. Můžete se těšit na sehraný tým zkušených odborníků, motivující platové ohodnocení a dlouhodobý projekt. Ozvěte se mi a provedu vás kroky výběrového řízení.

Náplň práce
- projekt staví na stávajících POS systémech
- komplexní řízení komunikace s různorodými business stakeholdery v ČR i SR
- koordinace lidí na dálku (týmy rozptýlené zejména Bratislava, Brno, další stakeholdeři i v Praze)
- aplikace v .NET
- waterfall systém

Požadavky
- výborné komunikační schopnosti
- zkušenost s řízením nebo koordinační rolí v projektech podobného rozsahu (trvání - 2-3 roky, uspořádání do vícero pracovních streamů)
- praxe z pojistného či bankovního sektoru
- integrační projekty
- zkušenost s vedením týmu o 20 a více lidech
- AJ (B2)

- zkušenosti v oblasti aplikací pro prodej finančních produktů (prodejní portály pro produkty pojistné, bankovní, penzijní apod.)

Benefity
- dlouhodobý projekt, předpokládaná spolupráce minimálně 2 roky a více
- v současné době zcela remote
- sehraný tým expertů, asi 20 lidí v týmu
- motivující finační ohodnocení