DevOps Engineer (22549)

Praha
11/2020
Contract client
20%
110 000 CZK
This job is no longer available.

Jak by se vám líbilo vyvíjet systém používaný v ultramoderních mrakodrapech zejména v New Yorku? Náš klient se zabývá vývojem nejpokročilejšího softwaru pro kancelářské budovy v USA. Jako DevOps Engineer s AWS se na kontrakt ke klientovi se připojíte do skvěle sehraného týmu ostřílených profíků a společně budete pracovat na softwaru, která sdružuje několik desítek aplikací potřebných ke správě velkých budov. Bude vás čekat zhodnocení stávající situace a rozvoj aktuálních řešení za spolupráce s Dev oddělením. Můžete se těšit na přátelské prosředí v moderní společnosti, vyvážený profesní a osobní život díky možnosti práce z domova a motivující platové ohodnocení. Přihlašte se ještě dnes, ať vám nabídka neuteče.

Náplň práce
- vývoj aplikace, která sdružuje několik desítek aplikací potřebných ke správě velkých budov
- zhodnocení stávající situace
- rozvíjení aktuálních řešení po konzultaci s DEV oddělením
- cca 40 serverů, většina z nich v AWS
- dále několik desítek fyzických serverů přímo v daných budovách

Požadavky
- znalost AWS
- ECK
- zkušenost s administrací linux serveru

Benefity
- vyvážený pracovní a osobní život díky možnosti HO
- skvělý tým kolegů, kteří se vyznají v řemeslu
- motivující platové ohodnocení