Java Developer (22670)

Praha
11/2020
Contract client
60%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený Java Developer, kterého jen tak něco nerozhodí? Zapojte se do 12členného týmu u našeho klienta, vývojáře nové generace platformy pro digitální bankovnictví. Na kontrakt ke klientovi vás čeká vývoj backendových systémů platebních karet, lehký administrační frontend a integrace do prostředí zákazníků. Těšit se můžete na dlouhodobou spolupráci, možnost home office a uvolněné pracovní prostředí, kde budete mít svůj klid. Zaregistrujte se níže ještě dnes.

Náplň práce
- vyvíjení backendových systémů platebních karet v Java 8+ a Oracle 18c+
- administrační frontend
- třívrstvá architektura
- další část vývoje je zaměřena na podpůrné systémy bank a přenosy souborů mezi úložišti
- integrační práce při instalaci projektů do prostředí zákazníků

Požadavky
- 3 roky praxe ve vývoji Java EE
- znalost Oracle i na úrovni PL/SQL

Benefity
- dlouhodobá spolupráce
- klid na vlastní práci
- flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
- motivující platové ohodnocení