UX Designer (22708)

Praha
12/2020
Permanent client
40%
55 000 CZK
This job is no longer available.

Máte rádi design a potřebujete pozici, na které popustíte uzdu své kreativitě? Hledám teď šikovného UX Designera pro našeho klienta, prestižní společnost v bankovnickém sektoru, kde se na HPP zapojíte do Digital Experience týmu. Vaším hlavním úkolem bude implementace produktů v oblasti rozvoje digitalizace a na základě poznání zákazníků a jejich online stopy budete ovlivňovat jejich zážitek a zkušenost v digitálním světě. Pokud máte to správné nadšení a chuť posouvat se dál, čeká vás odměna ve formě zajímavých projektů, motivační mzdy a skvělého týmu, se kterým se budete vzájemně posouvat dále. Zaujala-li vás tato pozice, určitě se přihlaste níže.

Náplň práce
- analýza a příprava požadavků na implementaci změn do digitálního prostředí
- navrhování vlastních řešení se zaměřením na uživatele
- spolupráce s produktovými vlastníky
- design aplikací a produktů ve spolupráci s týmy vývojářů
- koordinace a spolupráce s externími digitálními + UX agenturami
- využití analytických a UX nástrojů, sledování novinek a trendů na trhu
- uživatelské a funkční testování z pohledu Digital Experience

Požadavky
- Figma (tvorba prototypů, design systémů)
- nástroje z rodiny Microsoft Office v malíčku
- cit pro grafický design i copywriting
- datová analýza, webová analýza
- přehled o webových technologiích a mobilních platformách
- aktivní angličtina slovem i písmem

Výhody
- zájem o trendy v oblastech fintechu
- znalost finančních produktů nebo jejich tvorby směrem k uživatelům
- zkušenosti s uživatelským i funkčním testováním

Benefity
- flexibilní pracovní doba, home office
- zázemí stabilní společnosti
- přátelský tým profesionálů