Tester (22727)

Praha
12/2020 (12m)
Contract via CP
50%
80 000 CZK
This job is no longer available.

Baví vás řešení a testování oprav?? Hledám zkušeného Testera, který se bude podílet na dlouhodobém projektu pro klienta z oblasti bankovnictví. Na tuto pozici budete potřebovat skvělé komunikační schopnosti a vášeň pro SQL. Jednou z vašich povinností bude zasahovat do S-Cube prostředí a testování oprav po nasazení fixu na INT, ACC i produkci. Skrze kontrakt přes CoolPeople se můžete těšit na práci v příjemném prostředí stabilní společnosti s dlouholetou historii a lahodnou kávu. Pošlete mi vaše CV a ukažte mi svůj potenciál.

Náplň práce

- pomoc při řešení incidentů v INC
- dohledávání relenatních informací k INC v logách a informací o klientech kteří měli problém s CEBem
- kontrola a urgence řešení INC
- testování oprav po nasazení fixu na INT, ACC i produkci
- komunikace mezi pobočkami
- práce v S-Cube prostředí

Požadavky
- velmi dobrá znalost SQL
- orientace v IT systémech a schopnost zvládnout středně těžké uživatelské zásahy na prostředích S-Cube
- schopnost dohledávat informace a jejich kontext v logách
- výborné komunikační schopnosti

Výhody
- znalost korporátní kultury
- předešlé zkušenosti práce v bankovním sektoru
- schopnost sestavovat SQL dotazy do dtb.

Benefity
- dlouhodobý projekt
- stabilní společnost
- home office
- motivační platové ohodnocení