Javascript Developer (22732)

Praha
12/2020 (12m)
Contract via CP
90%
110 000 CZK
This job is no longer available.

Pracujte pro ryze českou společnost a vzdělávejte se v moderních technologiích. Pro našeho klienta, profíka v oblasti softwarových služeb, hledám JavaScript Developera na kontrakt přes Coolpeople. Vyzkoušíte si práci v cloudovém prostředí a nemine vás ani kodování či GIT verzovací systém. Můžete se těšit na spoluúčasti na dlouhodobém projektu, moderní prostředí a každodenní využití angličtiny. Přihlaste se ještě dnes a posuňte se dál.

Náplň práce
- spolupráce s analytikem, grafikem
- developing ERP
- práce v cloudovém prostředí
- přicházet s kreativním a inovativním řešením
- práce na různorodých projektech a aplikacích
- každodenní komunikace s mezinárodními klienty

Požadavky
- 5 let praxe na pozici JavaScript Developer
- JavaScript, TypeScript, ReasonML/ReScript
-  React/(hooks), Angular, PWA
- HTTP, REST
- (Scrum, Kanban, Jira, Confluence)
- ovládat cloudové prostředí - AWS, GCP
- umět kódovat a mít pracovní znalosti GIT
- Oauth2/OIDC, OWASP top 10
- Angličtina a Čeština na úrovni C1

Výhody
- týmový hráč
- umět prosadit svůj názor
- zkušenosti s monitoringem

Benefity
- dlouhodobý projekt
- moderní prostředí
- příjemná atmosféra