Network Engineer (22749)

Bratislava
12/2020
Permanent client
20%
3 700 EUR
This job is no longer available.

Ste seniorný sieťový špecialista a nové výzvy prijímate s otvorenou náručou? Náš klient je jedným z najväčších mediálnych domov a v súčasnosti ponúka pozíciu na TPP. Môžete sa tešiť na atraktívne finančné ohodnotenie, stabilné zázemie a momentálne remote spoluprácu. Neprepaste svoju šancu a zaregistrujte sa nižšie pomocou krátkeho formuláru.

Náplň práce
- tvorba návrhu dizajnu riešení v rámci jednej z domén
- komunikácia so zákazníkom a vytváranie zákazníckych riešení
- komunikácia s dodávateľmi pri podpore prevádzkovaných riešení
- komunikácia na príprave architektúry pre doménu
- poskytovanie technickej podpory predaja, vypracovávanie technických riešení
- inštalácia, konfigurácia, prevádzka a podpora riešení
- edukačné a certifikačné aktivity pre potrebné zručnosti a technológie

Požiadavky
- sieťové technológie, sieťová virtualizácia
- Juniper, CISCO, HP, Dell, TP-Link, IBM, 3 Com, Extreme Networks
- CISCO, Fortinet, CheckPoint, Microsoft Forefront Threat Management Gateway, pfSense
- load-balancing F5, haproxy, fortigate, pfsense
- aplikačné firewally, IDS, IPS
- znalosť bežných aplikačných protokolov
- držanie servisných pohotovostí na zákazníckych projektoch

Benefity
- momentálne full remote, default 20 %
- motivujúce finančné ohodnotenie, atraktívne bonusy a preplatené nadčasy
- stabilné zázemie