Business Analyst (22804)

Praha
12/2020 (9m)
Contract via CP
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Jste komunikativní Business Analytik a máte zkušenosti s implementací procesů v oblasti investic, např. cenné papíry, podílové fondy, asset management či depozitář fondů? Pak možná hledám právě vás na kontrakt přes CoolPeople jménem našeho klienta, společnosti v oblasti bankovnictví. Zapojíte se do sehraného interního týmu a budete vytvářet to-be procesy a procesní modely. Těšit se můžete na remote spolupráci, atraktivní finanční ohodnocení a nabrání cenných zkušeností v oblasti financí. Zní to dobře? Pošlete mi své CV níže.

Náplň práce
- návrh, modelování a obhajoba navržených to-be procesů a procesních modelů
- prezentace navrženého procesního řešení
- identifikace a dokumentace obchodních pravidel
- tvorba a systematická organizace procesních modelů
- spolupráce při dopadových analýzách a tvorba odhadů pracnosti

Požadavky
- zkušenosti s implementací procesů pro oblast Investic – např. cenné papíry, podílové fondy, asset management, custody služby, depozitář fondů
- výbornou znalost procesního modelování
- zkušenosti s některým z CASE nástrojů (Enterprise Architect, Power Designer)
- dobré komunikační schopnosti
- znalost agilních metodik
- pasivní angličtina (dokumentace)

Výhody
- samostatnost, spolehlivost
- proaktivní přístup
- orientace na výsledek

Benefity
- přátelské prostředí
- remote
- motivující platové ohodnocení