DevOps Administrator (22837)

Praha, Brno, Ostrava
12/2020
Contract client
100%
140 000 CZK
This job is no longer available.

Baví vás startupové prostředí a máte slabost pro konfigurace, automatizace a monitoring? Na kontrakt ke klientovi hledám zkušeného DevOps Administratora pro společnost, která pracuje s moderními technologiemi. Mezi vaše hlavní role bude patřit administrace AWS, Azure, Google Cloud či automatizace s Ansible. Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí a pohodovou atmosféru, variabilní pracovní dobu a home office a možnost vždy se přiučit něco nového. Zašlete mi vaše CV a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- administrace AWS, Azure, Google cloud
- konfikurace Apache, NGINX , MySQL či PostgreSQL
- automatizace s Ansible, Docker, Terraform
- monitoring Zabbix, Statusoid.com a NewRelic
- skriprování v pythonu

Požadavky
- zvládat angličtinu na komunikační úrovni
- zběžně se orientovat v AWS či Azure či Google Cloudmít
- základní znalosti Ansible, Docker, K8s či Terraform
- Debian nebo CentOS servery
- Apache nebo NGINX , MySQL či PostgreSQL,
- BASHi / Pythonu, AWS, Azure i Google cloud, Ansible, Docker, Terraform - IaaC
- Graylog, ELK, Grafana, Prometheus, Jenkins, GitlabCI (primárně), CircleCI
- Docker provozujeme v Kubernetes, ECS či Rancher, NGINX či Apache s PHP-FPM, Apache/Nginx Proxy
- ZFS s Proxmoxem, HAProxy, Keepalived, DRBD, GlusterFS, ObjectiveFS
- Percona MySQL server, PostgreSQL, ElasticSearch, NGINX či Apache s PHP-FPM, Apache/Nginx Proxy
- Zabbix, Statusoid.com a NewRelic

- certifikovaný v administraci Amazon AWS nebo jiné podobné službě
- znalost HA systémy jako HAProxy, Traefik, Keepalived, GlusterFS, DRBD,
- zkušenosti s Kubernetes nebo Openshift

Benefity
- neformální prostředí plné zapálených adminů
- podporu při osobním růstu a vzdělávání - zaplatíme certifikace i školení
- přístup do online kurzů na udemy, acloudguru nebo linuxacademy
- bezproblémové parkování u kanceláře
- home office, sickdays
- variabilní pracovní dobu
- multisportku
- možnost práce i při studiu