Java Developer (22849)

1 position open left!
Praha
1/2021 (12m)
Contract via CP
50%
150 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený Java vývojář, který se vyzná ve frontendu aplikací? Pak jste možná perfektní match pro našeho top klienta v obchodní oblasti na kontrakt přes CoolPeople. Kromě vytváření čistého a udržitelného kódu zajistíte správné firemní postupy a standardy spolu s dodržováním termínů. Můžete se těšit na atraktivní finanční odměnu, silné zázemí známé společnosti a skvělý tým s přátelskou atmosférou. Pošlete své CV níže.

Náplň práce
- tým 4 vývojářů udržujících frontend aplikace (aplikace v JEE je založena na custom frameworku, není třeba znát JSP / JSF / ReactJS…)
- analýza obchodních požadavků na podporu vylepšení stávajících aplikací podle metodiky SCRUM
- zajistit, aby všechny aplikace dodržovaly firemní postupy a standardy a stanovené časové rámce projektu

Požadavky
- 5 let zkušeností s vývojem aplikací v Java
- Core Java SE
- objektově orientovaná analýza a návrhové postupy
- relační databáze (Oracle, SQL)
- JUnit nebo podobné
- komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat
- plynulá angličtina

Výhody
- Git (GitHub)
- Java EE / JBOSS EAP
- znalost finančních trhů
- Docker / Linux / Jenkins
- cloudové služby (AWS / Azure)

Benefity
- tým profesionálů s přátelskými a neformálními vztahy
- vysoce konkurenceschopný plat
- home office
- dlouhodobý projekt