Test Analyst (22971)

1 position open left!
Praha
12/2020 (12m)
Contract via CP
40%
90 000 CZK
This job is no longer available.

Ovládáte Soap UIReady API a SQL a rádi pracujete s testovacími daty? Hledám dynamického Analytika pro klienta, jedničku na trhu v oblasti bankovnictví. Bude vás čekat příprava testovacích cílů, scénářů a návrhu dat ale také analýza a řešení defektů. Skrze CoolPeople kontrakt budete pracovat v příjemné atmosféře se zkušenými profesionály ale i na home office. Nenechte si tuto pozici utéct a kontaktujte mě.

Náplň práce
- příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat
- vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy
- příprava testovacích dat
- analýza výsledky testů, spolupráce na analýze a řešení defektu
- samostatná příprava a exekuce integračních testů Soap a Rest API a Ready API

Požadavky
- Soap UI, Ready API v PRO verzi, WS-Security
- SQL, UML
- zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů
- zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů
- assertions, properties, datasources
- zkušenost s prací v agilním prostředí
- základní znalosti metodik vývoje SW,
- analytické myšlení

Výhody
- znalost základů automatizace testů, Selenium, Java
- dobrá znalost finanční domény, zejména bankovnictví a bankovních produktů
- přehled IT technologií, trendů a platforem
- systematičnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilita

Benefity
- příjemná atmosféra
- home office
- motivující finanční ohodnocení