Network Architect (23015)

Bratislava, Kosice
1/2021
Permanent client
100%
4 500 EUR
This job is no longer available.

Máte dobrou znalost technologií WAN, BGP, MPLS a kódování? Mám zajímavou nabídku pro Network Architekty na full remote. Budete se starat o návrh a vývoj softwarově definované síťové architektury pro globální výpočetní platformu, identifikaci problémů, pracovat s agilními metodikami a podílet se na vzájemném hodnocení jiné platformy. Můžete se těšit na mnoho benefitů jako stravenky, příspěvky na penzijní pojištění a občerstvení na pracovišti.

Náplň práce
- návrh a vývoj softwarově definované síťové architektury pro globální výpočetní platformu
- definování řešení a nákladů na implementaci
- poskytnout detailní konstrukční řešení a podpůrné funkce pro SD-WAN, SD-LAN
- navrhování specifikací síťových komponent a podílet se na vzájemném hodnocení jiné platformy
- architektura API pro vystavení služeb platformy koncovým uživatelům
- identifikovat hlavní příčinu problémů s výkonem a doporučit řešení
- práce s agilními metodikami

Požadavky
- 3-5 let relevantní praxe
- WAN technologie
- BGP, MPLS, tunneling, QoS, SD-WAN technologie
- Routing, Switching, Firewalls and core network technologie
- SDN architecture, SDN controllers
- Shell, Python
- Angličtina CEF level B2

Výhody
- service orchestration
- VLAN, VXLAN, GRE
- VPNs, NFV, APIs
- DevOps procesy, automation
- porozumění síťovým management mnástrojům jako snmp, traps, and syslog

Benefity
- občerstvení na pracovišti
- home office
- příspěvky na penzijní pojištění
- stravenky
- aktivity v rámci firmy