IT Analyst (23232)

Praha
1/2021 (12m+)
Contract via CP
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Hledám IT analytika, který se bude podílet na vývoji klíčového interního systému pro společnost, působící v oblasti financí. Budete potřebovat VŠ nebo SŠ s min. prokazatelnou prací na podobné pozici v souvislosti s vývojovou analýzou či schopnost orientace v relačních databázích. Jedná se o zajímavou práci, kde vámi navrhované a analyzované úpravy systému budou ovlivňovat práci celé firmy. Skrze kontrakt přes coolpeople využijte zkušenosti v oblasti CRM, klientských portálů, schvalovacích systémů a nabídkových aplikací. Přihlaste se, budu se těšit na vaše CV.

Náplň práce
- modifikace a rozvoj unikátní klíčové interní aplikace.
- rozšiřování funkcionality klientského portálu
- schvalovacích workflow, CRM, integrace na okolní systémy
- spolupráce s experty, vývojáři, zadavateli na definování business requirementů
- vytváření zadání pro development team
- pravidelné standupy – MS Teams

Požadavky
- VŠ nebo SŠ s min. prokazatelnou prací na podobné pozici v souvislosti s vývojovou analýzou
- minimálně jednu reálnou zkušenost s vytvořením analytického popisu funkčnosti pro potřeby softwarového vývoje
- schopnost orientace v relačních databázích, SQL
- analytické myšlení a koncepční uvažování
- angličtina A2, čeština
- realizované vývojové projekty v APEXu jsou velmi rychlé a dynamické
- snaha učit se nové věci a hledat řešení zajímavých problémů

Výhody
- Confluence a JIRA
- EA, PD, RR
- Znalost UML diagramů

Benefity
- příjemná atmosféra
- motivující finanční ohodnocení
- full remote