PHP Developer (23234)

Brno
2/2021
Permanent client
40%
50 000 CZK
This job is no longer available.

Zajímá vás vývoj podnikových informačních systémů a vyznáte se architektuře webové aplikace CRM? Hledám PHP/JS Programátora Webových Aplikací, který bude pracovat na rozvoji frontend a backend části systému CRM. Pokud si myslíte, že jsem tímto popsala váš profesní profil a vyznáte se nadto v pragramech React, JS, PHP, MySQL, Javascript, CSS, jste ideální kandidát – neváhejte se mi ozvat!

Náplň práce

- podílení se na vývoji nového CRM systému, který se skládá z
frontend části ( React, JS ) a backend části ( PHP, MySQL/ MariaDB )

Požadavky
- znalost programů: React, JS, PHP, MySQL, Javascript, CSS
- dokončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalosti programování v PHP, JS
- zkušenost s tvorbou webových aplikací a prezentací
- alespoň základní znalosti práce s GITem, GitLabem
- ochota se vzdělávat a rozvíjet své dovednosti
- cílevědomost, vysoké pracovní nasazení

Výhody

- zkušenost s React, Node.js
- časová flexibilita
- spolehlivost, samostatnost

Benefity
- motivující platového ohodnocení
- zázemí lukrativní firmy
- mladý přátelský kolektiv
- občasný remote