Java Developer (23251)

Praha
2/2021 (12m)
Contract via CP
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Máte alespoň 3 roky zkušeností s Javou, výbornou angličtinu a JavaEE backend technology vám nejsou cizí? Aktuálně hledám šikovného Java Developera, který se bude podílet na vývoji platformy pro našeho klienta, giganta v oblasti financí. Kromě vývoje platformy se budete podílet na vývoji a spuštění příkazového skriptu v systémech Linux a Windows, dokumentaci či pravidelném upgrade. Práce vás bude bavit v příjemném prostředí s týmem zkušených profesionálů. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Náplň práce
- vývoj a spuštění příkazového skriptu v systémech Linux a Windows
- komunikace napříč oddělením
- pravidelný upgrade
- dokumentace

Požadavky
- 3 roky zkušeností s programováním v Javě
- JavaEE backend technology JPA 2.0 , JMS, EJB 3
- JavaEE Application Servers (e.g. WebLogic / JBoss)
- UML, Jira, GitHub, Jenkins, SonarQube, Maven, Artifactory, IntelliJ
- Jenkins, Sonar integration tools
- Junit, Mocking Frameworks
- Oracle Database Server and PL/SQL
- výborná angličtina

- kritické myšlení, schopnost identifikovat problémy a navrhovat řešení
- zkušenosti z oblasti financí

Benefity
- příjemná atmosféra
- motivující finanční ohodnocení
- full remote
- tým zkušených kolegů