Network Consultant (23263)

Praha
2/2021
Contract client
80%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Vyznáte se v Cisco technologii, VMware vSphere a máte komunikační angličtinu? Pak jste možná perfektní kandidát na kontrakt k našemu klientovi, přednímu dodavateli v oblasti ICT bezpečnosti. Jako dynamický Network konzultant budete vyvíjet informační systém státní správy, provádět architekturu a analýzu infrastruktury. Oceníte zejména štědrou nabídku home office, atraktivní finanční ohodnocení a zajímavý projekt pro mezinárodní klienty.

Náplň práce
- informační systém státní správy
- cílem je zduplikovat jeden informační systém, který je bez dokumentace
- analýza a popis systému, infra aplikace, compute, storage, networking, zálohování, DB, LB
- návrh architektury a analýza infrastruktury aplikace

Požadavky
- Cisco technologie na úrovni CCNP certifikace
- IOS, IOS-XE, NX-OS, UCS, ACI
- návrh a implementace VMware vSphere prostředí
- AJ

Výhody
- DWDM systémy, SAN
- NetApp úložiště
- VSAN, NSX-V a NSX-T
- IaaS a PaaS platformy
- kontejnerové technologie

Benefity
- home office
- motivující finanční ohodnocení
- přátelské prostředí
- menší tým profesionálů
- projekty pro mezinárodní klienty