Java Developer (23265)

Zlín, Ostrava, Olomouc
2/2021
Permanent client
100%
55 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený Java Developer a Spring vám není cizí? Mám pro vás lákavou nabídku na HPP pro klienta, který působí v oblasti zabezpečení online bankovnictví. Budete pracovat na projektech digitální bezpečnosti v soukromých firmách a státních organizacích. Proniknete do světa autentizace a autorizace. Budete vyvíjet systémy pro bezpečný přístup uživatelů do digitálních a mobilních aplikací. Rozhodně využijete zkušenosti s Spring Framework, J2EE, SOAP či RESTEM. Radost vám bude dělat práce v příjemné atmosféře s možností sebevzdělání na kurzech či školení. Pokud vás nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat.

Náplň práce
- vyvíjet aplikace na platformě JAVA, převážně ve Springu
- spolupracovat na vývoji od počátečního návrhu projektu
- spolupráce s teastery
- dokumentace projektu

Požadavky
- JAVA, Spring Framework, J2EE, SOAP, REST
- Hibernate
- JavaScript, AngularJS, HTML, CSS
- Git, Maven, Jenkins
- Oracle, PostgreSQL, MariaDB MySQL
- praktickou zkušenost s vývojem a znalost technologií

Benefity
- práce v příjemné atmosféře
- odborné kurzy, konference
- kulturní, sportovní a rodinné eventy
- stabilní společnost