Business Analyst (23275)

Praha, Brno, Bratislava
2/2021 (6m)
Contract via CP
100%
70 000 CZK
This job is no longer available.

Máte zkušenost s analytickými nástroji, UX výzkumem a nejméně 3 roky praxe v oboru? Na kontrakt přes CoolPeople se připojte k našemu klientovi v automotive průmyslu. Vaším hlavním úkolem bude vyhodnocení všech požadavků na analytiku, práce s trackovací maticí a komunikace jako zástupce trhu. Těšit se můžete na remote spolupráci, atraktivní plat a dlouhodobý projekt, který vás v kariéře posune dál než kdy dřív.

Náplň práce
- formulování požadavků trhu, realizace a oponování daným požadavkům
- práce s tracking matrix
- vyhodnocení a vyjasnění všech požadavků na analytiku a značení souvisejících s různými trhy
- další zpracování požadavků a komunikace jako zástupce trhu

Požadavky
- 3 roky praxe
- Google analytics
- Website Optimization
- UX analýza a výzkum
- analýza obchodních požadavků
- schopnost extrakce a zpracování dat
- komunikativní AJ

Výhody
- BigQuerry
- SQL

Benefity
- remote
- motivující finanční ohodnocení
- přátelská atmosféra
- dlouhodobý projekt, možnost prodloužení