Application Engineer (23759)

Brno, Praha
3/2021
Permanent client
50%
80 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený Aplikační Inženýr s ambicí podílet se na zajímavých projektech a máte dobrou zkušenost s jazyky Embeedded C a Assembly? Budete se podílet na zákaznické podpoře při používání SoC, generovat aplikace pro zákazníky a SDK, komunikovat s designovým týmem a řídit vtahy s klientem a všemi zúčastněnými stranami. Připojte se do mezinárodní společnosti, která si zakládá na týmové atmosféře a dává prostor k seberealizaci.

Náplň práce
- podporovat našeho zákazníka při používání SoC, generovat aplikace pro zákazníky, generovat SDK a aktualizovat FW driver knihovnu
- komunikovat s designovým týmem
- podpora klientů pomocí SW/FW/HW balíčku
- vývoj a ladění FW knihovny s podporou systémového týmu
- reporting managementu
- řídit vztah s klientem a všemi zúčastněnými stranami
- práce s risk managementem na zamezení chyb na projektu

Požadavky
- dobrá zkušenost s jazyky Embeedded C, Assembly
- ARM, RISC-V FW platforma
- zkušenosti s vývojem SOC FW a ladit chyby
- znalost francouzského a německého jazyka
- Python
- magisterský titul v oboru IT
- angličtina B2
- zkušenosti s komunikací s klientem
- dobré organizační schopnosti a schopnost multi taskingu

Benefity
- motivující finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- možnost seberozvoje
- týmová atmosféra
- mezinárodní prostředí
- možnost cestovat