.NET Developer (23793)

Brno
4/2021 (12m+)
Contract via CP
80%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Máte nezávislý a samostatný pracovní styl i vášeň pro vytváření inovativních řešení pro zákazníky? Jste sebevědomý vývojář, který je schopen převzít iniciativu v prostředí zaměřeném na delivering? Užijte si práci v dynamickém prostředí jako součást vysoce výkonného týmu. Technologický stack firmy je postaven napříč Microsoftem, takže budete denně používat C #, .NET, jQuery a mnoho dalších technologií, včetně zkoumání těch nejnovějších, které jsou začleňovány do vývoje.

Náplň práce
- analýza požadovaných změn systému
- návrh databáze
- tvorba komplexní finanční obchodní logiky a úhledné webové aplikace
- úzká spolupráce s testery analytiků a dalšími členy projektového týmu na výrobě softwaru světové úrovně.

Požadavky
- C#, Java, VB.NET, ASP.NET, MVC
- jQuery, CSS a SQL

Benefity
- cestovní příležitosti a práce na dálku
- investice do osobního a profesního růstu
- odměňování a kariérní postup dle individuálního výkonu
- globální kariérní příležitosti