DevOps Engineer (23795)

Praha
3/2021
Permanent client
60%
110 000 CZK
This job is no longer available.

Na HPP hledám schopného a šikovného DevOps Engineera, který bude hrát klíčovou roli při budování, zlepšování, vytváření a udržování container-based infrastruktury. Budete úzce spolupracovat s inženýry z jiných týmů a pomůžete jim úspěšně spustit jejich kód na platformě, kterou společnost poskytuje. Můžete se těšit na flexibilní pracovní dobu, stravenky, home office a výbornou kávu.

Náplň práce
- implementace infrastruktury jako kód z plánovaných architektur
- implementujte řešení Continuous Delivery a pomozte automatizovat různé fáze procesů nasazení a testování
- implementace řešení pro monitorování a protokolování pro různé technologické stacks
- container Management a Orchestration
- spolupráce se zbytkem týmu pro vývoj softwaru dodávka kódu a údržba infrastruktury
- podpora vývojářů při změně schématu
- podpora výroby

Požadavky
- Python, Groovy, Java
- CI/CD, Linux
- Zkušenosti s poskytováním automatizační infrastruktury
- Ansible, Chef, Puppet, Terraform
- Kubernetes, OpenShift, Docker Swarm, Rancher, Apache Mesos
- znalost Scrum nebo Agile metodologií
- Apache Kafka, Apache
- komunikativní AJ a ČJ

Benefity
- flexibilní pracovní doba
- stravenky, cafeteria
- home office
- 5 týdnů dovolené
- výborná káva