Java Developer (23810)

Bratislava
3/2021 (12m)
Contract via CP
60%
4 800 EUR
This job is no longer available.

Máte bohaté skúsenosti s Javou, ReactomJS a TypeScriptom? Aktuálne hľadám šikovného Java Developera, ktorý sa pripojí k medzinárodnému tímu a bude hrať kľúčovú úlohu pri vývoji platformy. Mimo vývoj budete navrhovať a vytvárať HTTP APi písané v Jave, úzko spolupracovať s tímom, denne komunikovať v angličtine a pracovať s dátami. Práca vám prinesie hneď niekoľko benefitov ako príjemný kolektív a stabilné pracovné prostredie s možnosťou sebarealizácie.

Náplň práce
- vývoj platformy
- úzka spolupráca s tímom a každodenná komunikácia v Aj
- práca s dátami
- vytváranie a navrhovanie HTTP APi napísaných v Jave
- testovanie

Požiadavky
- Java, React JS a TypeScript
- znalosť vyhľadávacích a analytických nástrojov
- skúsenosti s testovaním a písaním kódu
- pracovitosť a zodpovednosť
- dobrá znalosť vytvárania a navrhovania HTTP APi napísaných v Jave
- plynulá angličtina
- skúsenosti s Elasticresearch

Benefity
- príjemná pracovná atmosféra
- firemné vybavenie
- možnosť pracovať s profesionálmi
- kariérny rozvoj a sebarealizácia