Angular Developer (23865)

Bratislava
4/2021
Contract client
100%
5 200 EUR
This job is no longer available.

Pripojte sa na pozíciu Angular Developer do spoločnosti, ktorá je jednou z najväčších slovenských mediálnych agentúr. Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod touto značkou vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické a hobby tituly. Pre interný projekt vývoja digitálnej Publishing platformy budete musieť preukázať znalosť HTML alebo CSSJavaScript a skúsenosti s niektorými frameworkami.

Náplň práce
- interný projekt vývoja digitálnej Publishing platformy
- podieľanie sa na vývoji FE aplikácií, optimalizácii výkonnosti FE webov a na produktových zlepšeniach spoločnosti
- podieľanie sa na zavádzaní inovatívnych frameworkov či iných FE / produktových zlepšení do firemních produktov
- úzka spolupráca s kolegami z produktového oddelenia, s DevOps, Solutions architektom a ďalšími

Požiadavky
- HTML / CSS + preprocesorov, Bootstrap, Twig template engine
- JavaScript (ECMAScript) na úrovni návrhu architektúry
- skúsenosti s optimalizáciou rýchlosti načítania high-traffic webu
- skúsenosti s niektorými frameworkami REactJS / Angular / VueJS
- GIT, CDN, REST API
- optimalizácia UI/UX
- automatizované testovanie
- REDUX/FLUX

Výhody
- základná znalosť s VueJS

Benefity
bicykláreň so sprchou
- MultiSport karta
- zamestnanecké zľavy
- Relax zóna + občerstvenie na pracovisku
- príspevok na ročnú starostlivosť v poliklinikách