Android Developer (24106)

Brno
9/2021
Permanent client
100%
80 000 CZK
This job is no longer available.

Máte alespoň 2 roky zkušeností s vývojem a ovládáte Javu a Kotlin? Momentálně hledám zkušeného Androdid Developera, který bude úzce spolupracovat s mezinárodními týmy při vývoji nového softwaru, nových designových vzorů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi. Pokud navíc ovládáte technologie jako JavaScript, HTML, CSS nebo DRM, bude to vaše velká výhoda. Připojte se do mezinárodní společnosti a rozvíjejte své znalosti.

Náplň práce
- vývoj nového software pro mobilní zařízení
- vývoj nejmodernějších řešení kódování pro mobilní zařízení
- účast na generování nápadů a implementace pro základní architekturu aplikace
- práce na aplikacích napříč platformami
- účastnit se a proaktivně navrhovat projekty pero výzkum a vývoj

Požadavky
- 2 roky zkušeností s vývojem
- Java, Kotlin
- povědomí o dodání scalable, robust software řešení
- máte zkušenosti s interakcí s API třetích stran
- Git, Jenkins, Fastlane
- Uncle Bob a čistý kód
- angličtina B2

Výhody
- JavaScript, HTML, CSS
- DRM
- Wireshark, Charles Proxy, HTTP Scoop

Benefity
- podílení se na zajímavých projektech
- práce s moderními technologiemi
- stabilní společnost