Java Developer (24272)

Praha
4/2021 (12m)
Contract via CP
90%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený FullStack Developer, který má zkušenosti s vývojem v Javě s přesahem do Javascriptu? Pojďte pracovat mezi špičkové odborníky. Na kontrakt přes CoolPeople hledám do dynamického týmu profesionálů talentovaného SW inženýra. Budete vyvíjet efektivní a flexibilní komponenty backendu a UI. Na této pozici budete zastávat obchodně důležitou roli a připojíte se do dynamického týmu profesionálů.

Náplň práce
- návrh, vývoj a implementace efektivních a flexibilních komponentů backendu a UI
- spolupráce s architekty, inženýry, QA a operačními týmy na vývoji a podpoře strategických řešení
- návrh a vývoj funkcí aplikací, vylepšení API
- návrh datové struktury pro ukládání informací

Požadavky
- 5+ let zkušeností s vývojem a programováním aplikací
- min. 2 roky praxe v Java, ve vývoji aplikací s vysokým výkonem a objemem dat
- zkušenosti s webovým uživatelským rozhraním, s agilním vývojem SW
- vzdělání v informatice nebo příbuzném oboru
- Java, JavaScript, OOP

- zkušenosti s velkými datovými technologiemi (Hadoop, Spark, Hive)