DevOps Engineer (24454)

Praha
5/2021 (12m+)
Contract via CP
60%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Máte dobrou znalost Linux OS, Java EE a orientujete se v síťové problematice? Hledám DevOps Engineera, který se vyzná ve verzovacích nástrojích a v monitoringu kontejnerů. Na kontrakt přes CoolPeople se zapojíte do budování a rozvoje OPS kompetencí v DevOps, podpory a automatizace deploymentu, testování či ladění a optimalizace provozovaných aplikací. Zapojte se do mezinárodní společnosti a aktivně komunikujte v angličtině. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce

- budování a rozvoj OPS kompetencí v DevOps
- správa služeb na pomezí mezi aplikačním squadem a provozními týmy, se zaměřením na middleware platformy
- podpora a automatizace deploymentu a testování
- instalace nových verzí aplikací a udržování jejich provozu, včetně analýzy případných problémů
- ladění a optimalizace provozovaných aplikací
- zajišťování a koordinace řešení zákaznických problémů s týmy podpory, a to jak v českém, tak i anglickém jazyce
- proaktivní monitoring a řešení vzniklých problémů
- ladění monitorovaných událostí
- analýza a řešení změnových požadavků
- podpora aplikačního vývoje a testovacích systémů

Požadavky
- Linux OS, SQL, Java EE a orientace v problematice sítí
- znalost instalace, konfigurace a administrace Kubernetes platformy
- zkušenosti s administrací IBM WAS a HTTP server, Apache, nginx
- Docker, Grafana, Prometheus, ELK stack
- Git, CI/CD pipeline, SVN, JIRA
- Ansible, Teraform, UrbanCode Deployment, ArgoCD
- Bash, Python, Perl
- Tomcat pro platformu Unix nebo Linux
- angličtina B1

Benefity
- příjemná atmosféra
- stabilní společnost
- home office
- agilní prostředí