Java Developer (24476)

Praha
6/2021 (12m)
Contract via CP
100%
160 000 CZK
This job is no longer available.

Mám tu zajímavý projekt pro Java Developery, kteří mají alespoň 3 roky zkušeností s vývojem standardních a podnikových aplikací v Java. Budete se věnovat návrhu, vývoji, testování, nasazování, údržbě, kontrole a vylepšování software. Pokud hovoříte perfektně anglicky a SQL, Junit a Mocking frameworks vám nejsou cizí, pak je tato pozice právě pro vás.

Náplň práce

- návrh, vývoj, testování, nasazování, údržba, kontrola a vylepšování software
- správa priorit, dodržování deadline a výsledků jednotlivých projektů
- komunikace s kolegy napříč oddělením
- podpora FAs a testerů

Požadavky
- 3 roky zkušeností s vývojem standardních a podnikových aplikaci v Java
- Java, Java EE, Weblogic, JBoss
- znalost nástrojů pro testování jednotek Junit, Mocking frameworks
- SQL
- schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační schopnosti
- angličtina B2-C1

Výhody
- JPA 2.0 , JMS, EJB 3
- UML usage, design patterns
- Jira, GitHub, Jenkins, SonarQube, Maven, Artifactory, IntelliJ
- Linux, Windows, PowerShell
- Jenkins, Sonar integration tools
- Oracle Database Server a PL/SQ