Functional Analyst (24485)

Praha
5/2021 (12m)
Contract via CP
20%
140 000 CZK
This job is no longer available.

Mám tu zajímavou nabídku pro zkušené Analytiky, kteří mají schopnost odhalit a řešit komplexní problémy a vyznají se v SQL a MS Office. Primárně se budete podílet na projektu pro společnost zaměřenou na bankovní sektor, kde budete pracovat na platformě pro zjednodušení bankovních služeb. Vaším plus bude znalost bankovní platební infrastruktury, UML a strukturovaného modelování. Připojte se do mezinárodní společnosti a vylepšujte svět technologií.

Náplň práce
- práce na platformě pro zjedonušení služeb v bankovní oblasti
- odpovědnost za pochopení cílového řešení nových služeb
- příprava podkladů, výstupů a jiných dokumentů
- zajistit funkčnost implementovaného IT řešení
- zajišťování procesy řízení dodávek platby
- komunikace s klienty

Požadavky
- zkušenost na pozici analytika, ideálně ve finančním sektoru
- schopnost odhalit a řešit komplexní problémy
- znalost MS Office, SQL
- schopnost rychlé adaptace
- dobrá orientace v životním cyklu vývoje aplikací
- vysokoškolský tutul z IT, Ekonomie nebo Financí
- znalost platebních procesů a SWIFT messaging
- znalost E2E testování
- plynulá angličtina

Výhody
- znalost bankovní platební infrastruktury
- znalost neměckého jazyka
- UML, strukturované modelování
- Visio, Bizagi