IT Architect (24652)

Brno, Ostrava, Praha
6/2021
Permanent client
100%
150 000 CZK
This job is no longer available.

Máte zkušenosti s Cisco, networkingem, alespoň bakalářský titul v oboru IT a chuť učit se novým věcem? Na pozici IT architekta hledám kandidáta, který bude spravovat a rozvíjet páteřní sítě a SDN zejména na Cisco platformě. Ve Vaší roli budete také součástí automatizací sítě a integrací řešení do dalších oblastí. Využijte možnosti rozvíjet své dovednosti a přihlaste se na tuto HPP pozici.

Náplň práce
- správa a rozvoj páteřní sítě a SDN na Cisco platformě
- spolupráce na automatizaci sítě
- integrace řešení do dalších oblastí
- kooperace se síťovými a DevOps specialisty

Požadavky
- VŠ titul z oblasti IT nebo podobného oboru (nebo 5 let relevantních zkušeností s návrhem a správou sítí)
- znalost layer2 vpns, layer3 vpns, isis, ldp, bgp
- zkušenosti se správou Cisco ACI, Cisco IOS-XR
- orientace v zabezpečení sítí a ADC
- zkušenosti s řešením problémů v komplexních sítích
- AJ min. B2

Výhody
- znalost DevOps (Python, CI/CD, Git, Netconf, REST, Yang)

Benefity
- moderní přátelské prostředí
- stravenky
- vzdělávací programy
- příspěvky na pojištění
- firemní posilovna/multisport karta