IT Application Engineer (24669)

Praha
7/2021 (12m+)
Contract via CP
110 000 CZK
This job is no longer available.

Aktuálně hledám posilu do týmu expertů stabilní tuzemské společnosti působící v oblasti bankovnictví. Na pozici Aplikačního inženýra budete součástí projektu integrace vznikající aplikace do bankovního prostředí. Vaším úkolem bude zajistit bezproblémový provoz, podporu nad svěřenými systémy a celkovou spokojenost zákazníka.

Náplň práce
podpora svěřených systémů a zajištění bezproblémového provozu
koordinace a konsolidace řešení v oblasti Incident/Problem managementu od technické analýzy a návrhu řešení nahlášených požadavků až po dodání oprav v souladu s Release Managementem
aktivní spolupráce s dodavateli při řešení chyb a účast či řízení pravidelných statusů (vendor management)
- úzká spolupráce se specialisty z ostatních týmů podpory a komunikace s experty či manažery
- zodpovědnost za celkovou spokojenost interního zákazníka

Požadavky
- zkušenosti a znalosti v oblasti správy a vývojového cyklu aplikací
- praktická zkušenost s prací na projektech (ITIL/Prince 2)
- silné analytické a komunikační schopnosti
- znalosti XML, XSD, SQL, JSON

Výhody
- zkušenost s monitorovacími nástroji (Graylog, Kibana)