DevOps Engineer (24714)

Brno
6/2021
Contract client
100%
160 000 CZK
This job is no longer available.

Vyznáte se v principech DevOps, SRE a máte zkušenosti s návrhem a implementací monitorovacích systémů? Mám tu zajímavou nabídku pro DevOps Engineery, kteří by dohlíželi a podporovali tým DevOps vývojářů. Mimo to, se budete starat o infrastrukturu a poskytovat strategické rozšíření architektury, automatizovat nasazení aplikací a infrastruktury jako kódu, tvořit návrhy a řešení týkající se opravy chyb a v neposlední řadě provádět kontroly a testy systému z hlediska zabezpečení a výkonu. Pokud máte analytické myšlení a chcete pracovat na kontrakt u klienta, pak je tato pozice právě pro vás. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat a já vám řeknu více.

Náplň práce

- vedení a mentorování DevOps inženýrů
- starat se o infrastrukturu a poskytovat strategické rozšíření architektury
- administrace Google Cloud Platformy
- automatizace nasazení aplikací a infrastruktury jako kódu
- spolupráce s vývojáři a produktovými manažery na zlepšování společnosti
- tvorba návrhů a řešení týkající se opravy chyb
- provádět kontroly a testy systému z hlediska zabezpečení a výkonu
- podpora a pomoc týmu během provozních incidentů

Požadavky
- porozumění principům DevOps a SRE
- zkušenosti s návrhem a implementací monitorovacích systémů
- Kubernetes, Docker
- UNIX
- porozumění síťovým konceptům TCP/IP, HTTP a TLS
- Python, Ruby, Go, Bash
- znalost terraformu

Výhody
- dobré komunikační schopnosti
- chuť učit se nové věci
- schopnost řešit komplexní problémy