UX/UI Designer (24852)

Praha
7/2021 (12m)
Contract via CP
100%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Máte předešlé zkušenosti s designem webových nebo mobilních aplikací a máte praxi s některými nástroji, ve kterých se navrhuje aplikační design? Mám tu zajímavý projekt pro kreativního UX/UI Designera na kontrakt přes CoolPeople. Budete se věnovat rozvoji UX/UI designu aplikace, návrhu designu procesu, zpracovávat WF, připravovat prototypy a pracovat s UX testy. Pokud Vás láká zázemí stabilní společnosti, neváhejte se mi ozvat a probereme spolu veškeré detaily.

Náplň práce
- rozvoj UX/UI designu aplikace
- návrh designu procesu/flow
- zpracování WF
- příprava prototypů
- UX testy + uživatelské testy po nasazení do produkce

Požadavky
- zkušenosti s designem webových nebo mobilních aplikací, příprava scénáře, UX testů
- dobré komunikační schopnosti
- cílevědomost a schopnost řešit komplexní problémy

Benefity
- stabilní společnost s bohatou historii
- full remote
- motivující finanční ohodnocení