Java Developer (24856)

Brno, Ostrava, Praha, Bratislava
6/2021
Permanent client
100%
90 000 CZK
This job is no longer available.

Aktuálně hledám senior Java Developera na projekt modernizace mobilní aplikace. Ve vaší roli budete vyvíjet mobilní aplikaci a backendové služby, doplňky stávajících aplikací a design patterns. Potřebujete prokazatelné zkušenosti s vývojem v Java, znalosti vývoje JEE řešení, webservices, interfaces, SW. Pro tuto pozici potřebujete dobrou znalost technologií pro vývoj, testování a aplikačních serverů.

Náplň práce
- tvorba konceptu, návrhu a vývoj mobilních aplikací a backendových služeb
- spolupráce s agilním sw vývojovým týmem
- správa, optimalizace a vývoj doplňků stávajících aplikací, webových stránek, backendových služeb
- vývoj a používání design patterns
- tvorba a spouštění sw testů

Požadavky
- zkušenosti s vývojem v Java (Java 8 a vyšší, Java EE)
- znalosti vývoje JEE řešení, webservices, interfaces
- zkušenosti s vývojem SW, continuons integration
- znalosti Data modeling, Data Architecture
Maven, Eclipse, IntelliJ, Jenkins
JBoss, Wildfly, Junit
- komunikační dovednosti
- ochota učit se novým věcem

- zkušenosti s vývojem hybridních mobilních aplikací v React Native
- Appium, Cucumber
- Git, Confluence, Jira
- Scrum, Kanban