.NET Developer (24866)

Praha, Brno, Bratislava
7/2021 (12m)
Contract via CP
100%
140 000 CZK
This job is no longer available.

Staňte se součástí mladého a agilního týmu, kde se můžete podílet na Rapidním prototypingu a využívat anglický jazyk naplno. Momentálně hledám .NET Developer, který bude pracovat na mezinárodních projektech (USA, GB, Německo, Rusko). Využijete znalosti .NET Core, ASP.NET, MVC a Jiru. Jedná se o různorodou práci, tudíž vás nečeká žádné nekonečné updatování aplikací. Pokud vás tato nabídka zaujala a jste doma v oblasti automatizace, mám pro vás opravdu zajímavou příležitost. Spolupráce je formou kontraktu přes CoolPeople přičemž full remote není problém.

Náplň práce

- práce v oblasti automatizace a zpracovaní nestrukturovaných dat
- práce v oblasti finančního světa s využitím ML nebo neuronových sít
- práce s databázemi

Požadavky
- .NET Core
- ASP.NET MVC, EF, MS Azure,
- používáme TFS, GIT, JIRA
- zkušenost s agilním vývojem
- zkušenost s vývojem microservices

Výhody
- Big data zkušenosti
- přesah do frontendu
- ochota učit se nové technologie
- Docker, Kubernetes

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- full remote