Oracle Engineer (24895)

Praha
7/2021
Permanent client
70%
100 000 CZK

Pro klienta v oblasti bankovnictví hledám Oracle Developera na transformační projekt v oblasti digitálního bankovnictví. Společnost, ke které se připojíte na HPP, poskytuje IT řešení a služby, zejména .NET a Java. Pro tuto pozici potřebujete znalosti Oracle, ETL, sw design, agilní metodologie a dobrou angličtinu. Připojte se ke stabilní společnosti a využijte zajímavé příležitosti pro posun své kariéry.

Náplň práce
- design, vývoj a implementace nových aplikací
- údržba stávajících bankovních aplikací za pomoci Oracle
- návrhy efektivních řešení, identifikace a odstraňování nedostatků a problémů, bugfixing
- shromažďování, dokumentace user requirements, analýza dat
- přímá komunikace se zákazníky, product ownery za účelem zlepšování jejich user experience

Požadavky
- Oracle
- ETL nástroje
- microservices
- Agile, Scrum metodologie
- AJ min. C1
- logické, analytické myšlení

Výhody
Unix, Shell
- UC4
- Bitbucket, Atlassian Jira, Confluence
- WebSphere Application Server

I'm interested, pls. contact me