Software Engineer (24982)

Praha
7/2021
Permanent client
50%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Ovládáte Python, Docker a Kubernetes? Mám tu zajímavý projekt pro Software Engineery na HPP. Budete se podílet na vývoji a rozšiřování simulační platformy pro firemní produkty, spolupracovat na vývoji testovacího frameworku, podílet se na zlepšování všech produktů a spolupracovat s týmy napříč společností. Vaší výhodou bude znalost, C++ a Java. Připojte se ke stabilní společnosti a pracujte s top kolegy v oboru. Neváhejte se mi ozvat a já vám prozradím více informací.

Náplň práce

- podílení se na vývoji a rozšiřování simulační platformy pro firemní produkty
- spolupracovat na vývoji testovacího frameworku
- hledat nové efektivní způsoby řešení nejrůznější tasků s pomocí open source nástrojů
- podílet se na zlepšování všech produktů
- spolupracovat s týmy napříč společností
- podílení se na výběru technologického stacku projekt

Požadavky
- Python, AWS
- Docker, Kubernetes,

- CI/CD
- Test driven development

Výhody
- C/C++
- Java

Benefity
- nejlepší kolegové v oboru
- velké množství benefitů
- podíl na akciích
- roční bonusy