PHP Developer (25235)

Brno
9/2021
Permanent client
40%
90 000 CZK
This job is no longer available.

Máte dobrou znalost PHP a některého MVC frameworku? Mám tu zajímavou příležitost pro PHP Vývojáře na HPP. Budete pracovat na zajímavých projektech v rámci společnosti, vyvíjet moduly a funkce pro klienty a podílet se na vizích a vývoji nových technologií.  Mimo jiné využijete také předešlou zkušenost s prací na webových aplikacích a znalost SQL databáze. Pokud máte nadšení a zájem o novinky v IT oboru, pak je tato pozice právě pro vás.

Náplň práce

- práce na nových zajímavých projektech
- vývoj modulů a funkcí pro naše klienty
- podílení se na vizích a vývoji nových technologií

Požadavky
- PHP se znalostí některého MVC frameworku
- Nette, Symfony, PHP 7.4.+, MySQL
- SQL
- předešlá zkušenost s prací na webových aplikacích

Výhody
- zájem a nadšení o novinky v oblasti IT
- znalost nových technologií z oblasti bezpečnosti

Benefity
- odpočinkové zóny
- moderní prostředí
- firemní kavárna