Backend Developer (25269)

Brno
9/2021
Permanent client
40%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Ovládáte Javu, Python, JavaScript nebo Kotlin a vyznáte se v Unit testování? Máte předchozí zkušenosti z oboru, praxi ve vývoji v cloudu a umíte psát čistý kód? Jako Backend Developer se zapojíte do realizace zajímavého projektu, kde budete pracovat na Cloudové aplikaci, která uživatelům přináší funkce pro nahrávání a ukládání videa s metadaty. Vaší výhodou bude znalost AWS vývoje a povědomí o Docker a NoSQL

Náplň práce
- vývoj aplikací pro cloudové video a multimediální produkty pro koncové uživatele
- návrh a implementace řešení v celém procesu vývoje softwaru
- validace a testování za použití agilních metod (Scrum)
- podílení se na idealizaci a formování produktů

Požadavky
- předchozí praxe v oboru, zkušenosti s vývojem v cloudu
- dobrá znalost Java, JavaScript, Python, Kotlin
- Unit testing
- schopnost psát čistý kód

Výhody
- zkušenosti s vývojem AWS
- orientace ve vývoji cloudu
- Docker
- NoSQL