Node.js Developer (25297)

Praha
8/2021 (12m)
Contract via CP
80%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Ovládáte Node.js, TypeScript a máte základní znalost platformy Azure? Momentálně obsazuji pozici Node.js vývojáře na kontrakt přes CoolPeople. Budete připravovat návrh infrastruktury, procesů a struktury kódu na základě podkladů od podnikových analytiků, vyvíjet aplikaci a starat se o jednotkové testy. Vaší výhodou bude znalost SQL, Pythonu a Reactu. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce

- příprava návrhu infrastruktury, procesů a struktury kódu na základě podkladů od podnikových analytiků
- psaní kódu aplikace, vývoj aplikace
- příprava jednotkových testů
- připravuje infrastrukturu aplikace společně s členy týmu
- opravovat chyby a nedodělky
- podpora analýzy a testování
- diskutovat návrh optimalizace a vylepšení členům technického a obchodního týmu

Požadavky
- Node.js + Typescript
- NoSQL
- základní znalost platformy Azure
- znalost principů Secure by Design,
- zkušenosti s prací v pojišťovnictví nebo bankovnictví
- schopnost pracovat v agilním týmu (SCRUM)
- zájem učit se nové technologie a metody

- komunikativní angličtina

Výhody
- SQL
- React
- Python nebo R

Benefity
- stabilní společnost
- home office