Microsoft Administrator (25602)

Praha, Brno
9/2021
Permanent client
60%
70 000 CZK
This job is no longer available.

Máte vzdělání v IT oboru a velmi dobrou znalost služeb Microsoft Active Directory, Federation Services, Azure AD, Microsoft Office 365? Momentálně obsazuji pozici Microsoft Admina na HPP. Budete se podílet na strategii a rozvoji IT struktury společnosti, identifikaci opatření ke zlepšení IT strategie společnosti a spravovat životní cyklus serverů a platformy. Vaší velkou výhodou bude znalost německého jazyka a zkušenosti se SCRUM či DevOps

Náplň práce

- podílení se na strategii a rozvoji IT infrastruktury společnosti
- identifikace opatření ke zlepšení IT strategie a návrh nových řešení
- odpovědnost za provoz platformy společnost
- správa životního cyklu serverů a platformy, správu záplat, antivirový program, zálohování a obnovu
- monitorování a audit
- správa privilegovaného přístupu
- správa předplatného Azure
- spolupráce ve virtuálním mezinárodním týmu DevOps na aktivním provozu a vývoji platformy

Požadavky
- vysokoškolské vzdělání nebo magisterský titul v oboru IT
- velmi dobrá znalost služeb Microsoft Active Directory, Federation Services, Azure AD, Microsoft Office 365
- dobré zkušenosti se správou serverových operačních systémů Microsoft.
- zkušenosti se skriptovacími jazyky souvisejícími se systémem Windows
- obecné znalosti o procesech a pracovních postupech správy identit, dobré zkušenosti s procesy autentizace
- zkušenosti s podnikovou architekturou a provozními procesy
- znalost ITIL a zkušenosti s plánováním a vedením projektů
- angličtina min. B2

Výhody
- zkušenosti se SCRUM, DevOps
- německý jazyk
- analytické, flexibilní myšlení i schopnost pracovat v týmu