Python Developer (25725)

Praha
10/2021 (12m)
Contract via CP
100%
5 517 GBP
This job is no longer available.

Ovládáte perfektně Python 3.6+ a máte zkušenosti s navrhováním účelných, jednoduchých a efektivních systémů? Mám tu zajímavý projekt pro seniorního Python vývojáře na kontrakt přes CoolPeople. Převezmete zodpovědnost za vývoj nových funkcí stěžejního produktu společnosti, budete úzce spolupracovat s týmem a budete zaštiťovat mentoring a zvyšování kvalifikace stávajících vývojářů. Vaše plus budou praktické zkušenosti s platformou AWS.

Náplň práce

- zodpovědnost za vývoj nových funkcí stěžejního produktu společnosti
- úzká spolupráce s týmem
- převzetí odpovědnosti za dodávku nových dávkových procesů ETL do výroby
- mentoring a zvyšování kvalifikace stávajících vývojářů

Požadavky
- Python 3.6+
- praxe v oblasti vývoje softwaru obecně a konkrétně v prostředí Python
- znalost automatizovaného testování, např. jednotkové a integrační testování
- zkušenosti s navrhováním účelných, jednoduchých a efektivních systémů
- prokazatelné zkušenosti s vytvářením procesů ETL v jazyce Python
- Docker, Kubernetes

Výhody
- praktické zkušenosti s platformou AWS