React Developer (25732)

Praha
10/2021
Contract client
40%
140 000 CZK

Sháním React vývojáře, který má chuť učit se a pracovat s nejmodernějšími technologiemi a rozumí Flow nebo TypeScriptu. Na kontrakt u klienta se budete starat o vývoj bankovní i nebankovní části ekosystému, spolupracovat s členy týmu a podílet se na projektu od architektury až po implementaci. Vaše plus budou zkušenosti s React native, E2E testy.

Náplň práce

- vývoj bankovní i nebankovní části celého ekosystému
- spolupráce s dalšími členy týmu, backend developery i byznys analytiky.
-  práce od architektury až po implementaci
- zodpovědnost za dílčí komponenty

Požadavky
- React, Flow/TypeScript
- chuť učit se nové technologie
- schopnost řešit samostatně problémy
- zkušenost s přetvořením byznysových požadavků do funkčních aplikací

Výhody
- zkušenosti s React native, E2E testy
- praxe s vývojem nativních mobilních aplikací (Android, IOS)
- Swift, Java/Ruby, Shell Script

I'm interested, pls. contact me

Your contact

Petra Hradilíková

petra.hradilikova@coolpeople.cz

+420 736 708 833

Do you have a question?