Java Developer (25739)

Praha
10/2021 (12m+)
Contract via CP
100%
120 000 CZK

Máte zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací v jazyce Java a ve frameworku Spring? Momentálně obsazuji pozici Java vývojáře, který má minimálně 3 roky zkušeností, na kontrakt přes CoolPeople. Budete se věnovat návrhu a implementaci řešení na základě specifikací a technických podkladů od It analytika, integrovat backendový systém a udržovat aplikace v rámci L2 a L3 podpory. Vaše plus bude zkušenost s SQL, Oracle, PostgreSQL nebo MS SQL.

Náplň práce
- 3-5 let zkušeností s vývojem
- návrh a implementace řešení na základě specifikací a technických podkladů od IT analytika
- integrace backendových systémů
- vytváření REST webových služeb pro mobilní aplikace / web
- udržování aplikací v rámci L2 a L3 podpory

Požadavky
- zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací v jazyce Java a ve frameworku Spring
- základní zkušenosti s návrhem a integrací REST / SOAP webových služeb
- základní orientace v oblasti bezpečnosti a kryptografie
- znalost nástrojů na podporu vývoje Maven, Git, JUnit

Výhody
- SQL
- Oracle, PostgreSQL nebo MS SQL
- znalosti nástrojů podporující kontajnerizaci řešení Docker, Helm, Kubernetes
- JPA, Hibernate nebo Liquibase

Benefity
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- kurzy angličtiny v různých úrovních
- MultiSport kartu
- notebook, mobilní telefon

I'm interested, pls. contact me

Your contact

Anna Vávrovcová

anna.vavrovcova@coolpeople.cz

+420 605 548 708

Do you have a question?