Network Architect (25808)

Praha
10/2021 (9m+)
Contract via CP
90%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Máte odborné znalosti v oblasti IP LAN infrastruktury a konfigurace síťových komponent, návrhu sítě, správy a analýzy sítí? Pro významného klienta, který se pohybuje na TelCo trhu, hledám Network Security Architekta. Budete mít na starosti oblast která je zaměřená na bezpečnostní aspekty návrhu sítě, zejména pokud jde o brány firewall, Load balancer, proxy, VPN Concentrator, platformy serverů DNS a DHCP.

Náplň práce
- návrh a implementace bezpečných řešení pro datová centra a kancelářské infrastruktury
- zaměření na bezpečnostní aspekty návrhu sítě
- návrhy v oblasti pasivních sítí a infrastruktury datových center

Požadavky
- odborné znalosti směrovacích protokolů, technologie VOIP, technologie WLAN, DHCP, DNS, AD.
- znalosti oblastí TCP/IP, Protocols, Structures, Hardware a Security
- odborné znalosti v oblasti instalace a konfigurace síťových komponent, návrhu sítě, protokolů, správy a analýzy sítí
- komunikační dovednosti
- chuť učit se novým věcem
- AJ min. B2