Java Developer (25955)

Praha
11/2021
Permanent client
70%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený vývojář se znalostí Java, Spring GIT? Do talentovaného softwarového týmu hledám na HPP seniorního Java Developera. Budete pracovat na vývoji aplikací a inovačních technologiích a procesech. Pokud umíte díky svému analytickému myšlení řešit efektivně problémy a hledat řešení, pak se neváhejte přihlásit na tuto zajímavou nabídku.

Náplň práce
- poskytování odborných znalostí ve vývoji SW (návrh konceptu, design, testování)
- tvorba kvalitního a efektivního kódu
- vývoj, implementace a údržba aplikací v Java
- backend microservice development
- dockerizace aplikací (OpenShift)
- poskytování komplexní technické podpory, řešení problémů
- stavba a provoz prací v DevOps prostředí
- řešení složitých technických záležitostí v komunikaci s dalšími vývojovými týmy

Požadavky
- min. 3 roky odborné praxe na pozici Java Developer (Java 8)
- Spring Framework
- zkušenosti s GIT (nebo jinými version control nástroji)
- AJ min. B2

Výhody
- Java 11, Kafka
- znalost RabbitMQ, MongoDB, Elastic, Redis, Hazelcast
- Kubernetes, OpenShift nebo podobné platformy
- Bitbucket, GitHub
- zkušenost s agilním vývojem nebo DevOps

Benefity
- elektronické stravenky
- cafeterie
- flexibilní pracovní doba
- vlastní kavárna
- sportovní, společenské eventy