Java Developer (26038)

Praha
11/2021 (12m+)
Contract via CP
60%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Do rozšiřujícího se týmu hledám aktuálně posilu na pozici senior Java Developera. Budete mít na starosti rozvoj a údržbu platformy pro vývoj Cloud Native aplikací. Programovat budete části platformy a podílet se na jejich designu. Spolupracovat budete také na návrhu, tvorbě, rozvoji a optimalizaci CI/CD pipelines pro Cloud Native aplikace. Nutností pro pozici jsou znalosti Java, Kotlin, Spring, zkušenosti s vývojem Cloud Native aplikací a dobrá angličtina. Přihlaste se na nabídku ještě dnes a já vám ráda povím více informací o projektu.

Náplň práce
- rozvoj a údržba platformy pro vývoj Cloud Native aplikací
- design a programování částí platformy ve Spring
- spolupráce na návrhu, tvorbě, rozvoji a optimalizaci CI/CD pipelines pro Cloud Native aplikace

Požadavky
- Java, Kotlin
- Spring, SpringBoot
- zkušenosti s vývojem Cloud Native aplikací
- Docker, PostgreSQL, Git, ORM
- schopnost práce v týmu, samostatnost
- AJ min. B2

Výhody
- DevOps, GitOps
- Cloudová infrastruktura
- Kubernetes
- JenkinsCI