Junior Java Developer (26371)

Praha
1/2022 (12m+)
Contract via CP
60%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Máte zkušenosti s programováním v jazyce Java, orientujete se v databázích a ovládáte integrační patterny REST a WS-SOAP? Mám tu zajímavou nabídku pro juniorní Java Developery na kontrakt přes CoolPeople. Hlavní náplní vaší práce bude vývoj aplikací na platformě Java. Současně se budete podílet na zajištění bezproblémového provozu, identifikaci, analýze a řešení incidentů. Pozice je vhodná pro absolventy s předchozími zkušenostmi s programováním, kteří chtějí začít svou kariéru a rozšířit své profesní portfolio

Náplň práce
- vývoj aplikací na platformě Java
zajištění bezproblémového provozu
- identifikaci, analýza a řešení incidentů a předcházení novým
komunikace napříč oddělením a týmy

Požadavky
- znalost programování v Java
- znalost integračních patternů REST (OPEN API), WS-SOAP, messaging
XML, XSD
- orientace v databázích
- proaktivní přístup
- analytické myšlení
- chuť se rozvíjet  a učit nové věci
- AJ min. B2

Výhody
- znalost principů objektového programování, SOA
- znalosti z oblasti vývoje LIFERAY aplikací, včetně nástrojů tipu GIT a  UrbanCode
- zkušenosti s monitorovacími nástroji (ICINGA, ELK STACK, KIBANA, GRAFANA)
- zkušenosti s podporou aplikací/analýzou logů
- Jira, Confluence

Benefity
- home office
- stabilní společnost
- dobré finanční ohodnocení