Front-end Developer  (26494)

Bratislava, Praha, Brno, Usti Nad Labem
2/2022
Contract client
100%
4 800 EUR
This job is no longer available.

Ste Senior Front-end Developer a chceli by ste sa podieľať na vývoji digitálnej publishing platformy na kontrakt k nášmu top mediálnemu klientovi? Vašou hlavnou úlohou bude vytváranie, programovanie, prototypovanie a nasadzovanie softvérových aplikácií, návrh aplikačnej architektúry, reporting a písanie technickej dokumentácie. Ak máte pokročilé znalosti v oblasti HTML, CSS, JavaScript a zodpovedný prístup k práci, potom ste ten koho hľadám! Na nič nečakajte a prihláste sa ešte dnes!

Náplň práce
- vývoj softvéru a práca v celom softvérovom cykle
- vytváranie, programovanie, prototypovanie a nasadzovanie softvérových aplikácií
- oprava chýb v softvérových aplikáciách
- návrh aplikačnej architektúry
- testovanie softvéru
- reporting a písanie technickej dokumentácie
- navrhovanie technických riešení
- nasledovanie technologických trendov

Požiadavky
- min. 4 roky skúseností v HTML, CSS, JavaScript
- min. 3 roky Angular, React, alebo Vue.js
- zodpovedný prístup k práci
- záujem učiť sa nové veci
- analytické myslenie
- zmysel pre detail
- GIT - pokročilý