C# Unity Developer (26647)

Brno
2/2022 (12m+)
Contract via CP
80%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Hledám zkušeného C# Developera se znalostí frameworku .NET a zkušenostmi s Unity 3D. Na kontrakt přes CoolPeople budete pracovat na projektu vývoje vojenských simulátorů a navrhovat komplexní simulační systémy. Velkou výhodou pro vás bude znalost skriptovacích jazyků Python, BASH nebo PowerShell. Pracujte na zajímavém projektu a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- spolupráce na návrhu a vývoji střeleckých a vozidlových simulátorů pro armádu
- integrace a testování drobných HW a SW částí do komplexního simulátoru
- aktivní účast na zlepšování procesu vývoje SW
- návrh komplexních simulačních systémů

Požadavky
- znalost jazyka C# a dobrá orientace ve frameworku .NET
- zkušenosti s Unity 3D a optimalizačními technikami
- znalost a aplikace běžně používaných návrhových vzorů
- znalost principů OOP
- schopnost psát unit testy
- základní znalost fungování počítačových sítí
- GIT
- znalost integrace hardwaru a softwaru
- schopnost pracovat samostatně, ale také v týmu SCRUM
- AJ min. B2

Výhody
- dobré znalosti matematiky, fyziky nebo geometrie
- Python, BASH, PowerShell
- zkušenosti s testováním a integrací systému